Międzynarodowe Szkoły Meridian na Targach Szkoł Prywatnych Our Kids

//Międzynarodowe Szkoły Meridian na Targach Szkoł Prywatnych Our Kids

10 marca 2019 Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie gościła Pierwsze Targi Szkół Niepublicznych. Targi zostały zorganizowane przez Our Kids we współpracy m.in z Międzynarodowymi Szkołami Meridian w Warszawie.

Stoisko targowe Międzynarodowych Szkół Meridian odwiedziło prawie 1,000 osób. Nasi goście, zainteresowani prywatną edukacją, szukali odpowiedniej szkoły dla swoich pociech. Na Targi przyszło bardzo dużo rodzin, szukających informacji o niepublicznych szkołach podstawowych i średnich.

Nasi goście pytali najczęściej o proces rekrutacji, kalendarz dni otwartych i chcieli wiedzieć więcej o Międzynarodowej Szkole Podstawowej Meridian oraz o Międzynarodowym Liceum Ogólnokształcącym Meridian. Duże zainteresowanie budziła informacja o prowadzeniu programu Cambridge Primary w szkole podstawowej oraz o programie matury międzynarodowej (IB DP) w liceum.

2019-04-17T15:25:45+00:00