Szkoły Meridian na targach Perspektywy 2019

//Szkoły Meridian na targach Perspektywy 2019

Międzynarodowy Salon Edukacyjny Perspektywy odbył się w tym roku po raz 31. Doroczne targi edukacyjne gościł przez kilka dni Pałac Kultury i Nauki w Warszawie.
Jak co roku, na targach można było poznać oferty edukacyjne szkół podstawowych, średnich, pomaturalnych i wyższych.

Większość osób odwiedzających stoisko Międzynarodowego Liceum Ogólnokształącącego Meridian, interesowało się programem matury międzynarodowej (IB DP). Szkoła prowadzi ten program już od ponad 10 lat.

Podczas tegorocznych Targów nastapiła również premiera Informatora dla 8-klasistów. To przygotowane przez wydawnictwo Perspektywy kompendium praktycznych informacji, dla każdego, kto szuka odpowiedniej dla siebie szkoły średniej. Wewnątrz numeru jest obszerny artykuł o programie matury międzynarodowej (IB DP) w Międzynarodowym Liceum Ogólnokształcącym Meridian.

Dyplom ukończenia program IB DP to prestiżowe świadectwo honorowane w ponad 2000 szkołach wyższych w 75 krajach, w tym na czołowych uniwersytetach na całym świecie.

2019-04-17T15:26:02+00:00