Kampusy i Usługi

//Kampusy i Usługi
Kampusy i Usługi2019-02-05T11:23:05+00:00

Kampusy

Zajęcia w klasach 0-3 odbywają się w Kampusie przy ul. Wawelskiej, natomiast dla klasy 4-8 szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum – są prowadzone w Kampusie przy ul. Gładkiej w Warszawie.

• Kampus Wawelska 66/74 znajduje się w historycznym miejscu chronionym przez prawo dziedzictwa narodowego, otoczone pięknym ogrodem. W ogrodzie znajduje się plac zabaw dla dzieci. W budynku znajdują się nowoczesne klasy, laboratorium IT, świetlica, sale do nauki (w tym języka), stołówka i biblioteka. Budynek i jego otoczenie są monitorowane kamerami CCTV.

• Kampus Gładka 31B, zlokalizowany zaledwie 3 km od Wawelskiej, w pobliżu skrzyżowania ul. Hynka z Aleją Krakowską. Ten kampus to nowoczesny budynek z salą gimnastyczną, doskonale wyposażonymi salami lekcyjnymi i laboratoriami, przestronną stołówką, boiskiem do koszykówki i placem zabaw. Szkoła i jej najbliższe otoczenie jest monitorowana kamerami CCTV. O bezpieczeństwo na terenie szkoły dba również obecny na miejscu przedstawiciel firmy ochroniarskiej.

Lunch

Podczas zaplanowanej przerwy obiadowej uczniowie mogą spożyć gorący, zdrowy lunch. Obiad jest przygotowywany i dostarczany przez firmę zewnętrzną. Rodzice mogą uzgodnić indywidualne potrzeby uczniów (np. szczególną dietę) i zamówić lunch bezpośrednio od szkolnego dostawcy.

Bus

• Dla wygody rodziców szkoła zapewnia łatwy transport busem uczniów pomiędzy kampusami rano i po południu. W ten sposób rodzice, pomimo nauki dzieci w dwóch kampusach, mają tylko jedną dogodną i uzgodnioną lokalizację do przywożenia /odbierania swoich dzieci
  • Autobus szkolny może również zabierać / dowozić uczniów bezpośrednio z / do domu. Ta usługa jest dostępna w wybranych częściach dzielnic Ochota i Włochy.

Kwestie zdrowotne

Szkoła zapewnia dzieciom pomoc lekarską.

• Pielęgniarka szkolna dba o uczniów z problemami zdrowotnymi, podejmuje działania promujące zdrowie. wykonuje i interpretuje testy przesiewowe, zapewnia pomoc przedmedyczną w nagłych przypadkach itp.

Dostępny jest również szkolny psycholog, który jest gotowy do konsultacji w zakresie rozwoju dziecka.