//Witamy
Witamy2018-11-02T09:30:37+00:00

Szanowni Państwo,

Od 2002 roku zapewniamy uczniom doskonałą, międzynarodową, wszechstronną edukację.

Nasz program nauczania został zaprojektowany tak, aby poprzez realizację wyzwań-uczniowie osiągali pełen intelektualny, twórczy, społeczny, emocjonalny i fizyczny potencjał. Nieustannie pracujemy nad udoskonaleniem naszego programu nauczania. Upewniamy się, że  nasz system oceny postępów w nauce jest zgodny z wymaganiami. Przygotowujemy uczniów do funkcjonowania w nowej epoce: równoważąc dostępne elementy nowoczesnych technologii z umiejętnością budowania relacji międzyludzkich.

Angażujemy się w rekrutację, szkolenia i wspieranie naszej wykwalifikowanej kadry nauczycielskiej. Nasi oddani s

zkole nauczyciele rozumieją, że każdy uczeń uczy się na swój własny sposób i w swoim tempie.  Podczas całej naszej edukacji koncentrujemy się na holistycznym rozwoju dziecka, akcentując wartości społeczne, takie jak szacunek, uprzejmość i dyscyplina.

Edukacja w szkole Meridian jest dodatkowo wzbogacona poprzez zaangażowanie społeczności rodziców naszych uczniów oraz poprzez rozwój korzystnych relacji z osobami i organizacjami spoza społeczności szkolnej. Wartość tych kluczowych partnerstw przekłada się na budowanie wartości humanitarnych u naszych uczniów, ich osiągnięciach edukacyjnych oraz chęci funkcjonowania w społecznościach lokalnych i uczenia się przez całe życie.

Mamy nadzieję, że regularnie aktualizowane informacje na naszej stronie internetowej pozwolą zrozumieć, co czyni nas liderem w edukacji międzynarodowej.

Z poważaniem,

Dyrektorzy Międzynarodowych Szkół Meridian